Fiyat aralığı: Gönderen için

Projeleri Karşılaştır

YÜCESOY MÜHENDİSLİK

  • Projeler : 0
  • Danışmanlar: 0
  • GENEL BAKIŞ
  • Projeler
  • Danışman
Telefon

0 232 446 01 02

GSM
Faks

0 232 445 66 16

Yetkili
E-posta

info@yucesoymuhendislik.com

Adres

MİTHATPAŞA CAD. NO:250 KAT:3 DAİRE:6 Karataş

İl / İlçe

İzmir,Konak

Web

www.yucesoymuhendislik.com

Kuruluş

1989

Hakkımızda

 ‘‘ Bizim için doğru olan, ne yaptığımızı bilmektir. ’’
 
1989 yılından beri insana ve aileye saygılı, çevreye değer katan prestijli projeler üretmeyi ilke edindik. Modern mimariyle teknolojiyi birleştiren başarılı inşaat işleri gerçekleştirmek ve değişen müşteri beklentilerini karşılamak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Üstün kalite ve hizmet  anlayışı, uzman bir kadro ile kişiye özel yaşam alanları tasarlamayı her zaman amaç edindik.
 
Hayallerimizin gerçekleştiğini görmek içinde her daim çalışmaya devam edeceğiz…
 
Yücesoy Mühendislik, 1989 yılında proje firması olarak kurulmuştur. Uzun bir dönem bu şekilde faaliyetlerine devam eden firmamız 2002 yılında yapısal değişikliğe uğrayarak limited şirketine dönüşmüştür. O tarihten itibarende Yücesoy Mühendislik İnşaat olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.
Değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdürmek, tedarikçi ve taşeronlarımızın kalitelerini yükseltmelerini teşvik etmek, kaynaklarımızı en etkin ve verimli bir biçimde kullanarak performansımızı ve rekabet gücümüzü en yüksek düzeye çıkarmak hedeflerimiz arasındadır.
 
Misyonumuz  
Yücesoy Mühendislik kurulduğu günden bugüne kadar teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak modern ve klasiği bir araya getiren işler hazırlamıştır. Kaliteden ödün vermeden işleri tam zamanında teslim etmeyi kendine ilke olarak benimsemiştir. 
 
 Vizyonumuz  
Yücesoy Mühendislik, inşaat sektöründe, yapı projelerinde ve üst yapı inşaat işlerinde önemli projelere imza atmayı, uzman personeli ve çalışanlarıyla kaynaklarını etkin bir biçimde kullanmayı ve verdiği hizmetleriyle sektörünün önemli oyuncularından biri olmayı en büyük vizyonu olarak görmektedir.
 
 Kalite Politikamız  
Yücesoy Mühendisilik, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürekli gelişimi kendine ilke edinmiş, teknoloji ve kalite açısından inşaat sektöründe lider kuruluşlardan biri olmayı hedeflemektedir.
Bu hedef doğrultusunda, çalışan kadrosunun birbiriyle ve kurum ile olan ilişkilerinin uyumlu olması, çalışma ortamının motivasyonunu arttıracak şekilde düzenlenmesi ve her çalışanın öncelikle kendini bir müşteri olarak görmesi bu hedefe ulaşmamızdaki en büyük güçtür.
 
''Önce İnsan'', diyen Yücesoy Mühendislik; kalite politikasını bu nedenler doğrultusunda müşteri memnuniyeti ve çalışan memnuniyeti üzerine kurmuştur. Kalite, asla ödün verilmeyecek bir ilke olarak sistematik bir şekilde hazırlanan her projede kendine yer bulur. 
 
EKİP RUHU
 ‘‘ Birlikten kuvvet doğar. ’’
Yücesoy Mühendislik’de insan kaynakları politikası; şirket kültürünü, politikasını ve hedeflerini göz önünde bulundurarak, çalışanlarının uygun pozisyonlarda istihdam edilmesiyle ve ekip ruhuyla uzun soluklu çalışma birlikteliği sağlamaktadır.
Ekbinin huzurlu, bilgi paylaşımına açık, bireysel ve profesyonel gelişimini destekleyen bir çalışma ortamında yetkinliklerini sergilemeleri Yücesoy Mühendislik’in insan kaynakları politikasının çıkış noktasıdır.

 

Projeler