Fiyat aralığı: Gönderen için

Projeleri Karşılaştır

TOYA YAPI

  • Projeler : 0
  • Danışmanlar: 0
  • GENEL BAKIŞ
  • Projeler
  • Danışman
Telefon

444 86 92

GSM
Faks

0 (212) 665 48 70

Yetkili
E-posta

info@toyayapi.com

Adres

Merkezefendi Mahallesi Mevlana Caddesi No: 140/A Toya Plaza Cevizlibağ

İl / İlçe

İstanbul,Zeytinburnu

Web

www.toyayapi.com

Kuruluş
Hakkımızda

TOPALOĞLU Ailesi tarafından kurulan turizm ve inşaat alanında faaliyet gösteren Toya Grubu, Toya Yapı çatısı altında konut projelerinin geliştirilmesi faaliyetlerini yürütüyor.
 
Güçlü ekibi, sağlam finansal yapısı ve iyi yönetimiyle, öncelikle portföyünde bulundurduğu arsaları değerlendirme kararı alan Toya Gayrimenkul, zamanla portföyüne değişik ortaklık modelleri ile yeni arsalar ekleyerek, üzerinde geliştirdiği projelerle geniş bir müşteri kitlesine hitap ederek, inşa ettiği nitelikli konutlarla, iyi bir yaşam alanı ve kazançlı bir yatırım sunmayı hedeflemektedir.
 
Konut ve ticari gayrimenkul projelerini hayata geçiren Toya Gayrimenkul, estetik, çevreci, güvenli, konforlu, modern, teknolojik ve ayrıcalıklı yaşam projeleri ile gayrimenkul sektöründe farklılık yaratmaktadır. Toya Gayrimenkul, nitelikli ve tecrübeli kadrosu ile arazi alımı, konsept dizaynı, inşaat koordinasyonu, satış ve mülk yönetimi alanlarında geçmişten gelen uzmanlığını geleceğe taşıma misyonunu benimsemiştir. 
 
Konut sektöründe Türkiye’nin öncü şirketleri arasında yer almayı hedefleyen Toya Gayrimenkul, müşteri odaklı yaklaşımıyla, İstanbul’un önemli lokasyonlarında yaşam konforunun ön planda olduğu projeler üretmektedir.
 
Etik değerleri tüm projelerinde ve iş ortakları ile olan ilişkilerinde ön planda tutan Toya, mimari kimliğin ön planda olduğu, tasarım değeri yüksek, arsa sahipleri, yatırımcılar ve potansiyel müşterileri mutlu edecek projeler hayata geçirmektedir. İnsana verilen önemi ön planda tuttuğumuz projelerimizi, müşteri memnuniyeti odaklı yüksek kalite anlayışı ile inşa ediyoruz.
 
Projelerimiz, 
Müşteri memnuniyetine odaklı kalite anlayışı,
Deprem Yönetmeliği, T.S. 500 Betonarme Yapıların Tasarım ve Yapım Kuralları, 4708 sayılı Yapı Denetim Kanunu ve ilgili tüm yönetmelik hükümlerine uygunluk, 
TSE belgeli yüksek kaliteli yapı malzemeleri,
Yapı Denetim firması, teknik danışmanlar veya Üniversiteler ile işbirliği, 
 
ilkeleri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

 

Projeler