Fiyat aralığı: Gönderen için

Projeleri Karşılaştır

ORTADOĞU İNŞAAT

  • Projeler : 0
  • Danışmanlar: 0
  • GENEL BAKIŞ
  • Projeler
  • Danışman
Telefon

0 212 210 25 25

GSM
Faks
Yetkili
E-posta
Adres

Kaptanpaşa Mh. Piyalepaşa Bulvarı Ortadoğu Plaza No:14 Kat:20 Okmeydanı

İl / İlçe

İstanbul,Şişli

Web

http://ortadoguinsaat.com.tr/

Kuruluş

1981

Hakkımızda

Hakkımızda
1981 yılında inşaat ve lojistik alanlarındaki faaliyetleri ile iş hayatına başlayan Ortadoğu Grup, 30 yılı aşkın geçmişine hem Türkiye çapında hem de global çapta ses getiren pek çok başarılı yatırım ve proje sığdırmıştır.
 
Konut ve iş yerleri inşaatında gerek Türkiye içinde gerekse yurt dışında bugüne kadar önemli projelere imza atan Ortadoğu Grup; bu alandaki faaliyetlerine Milyar TL seviyesindeki konut projesi portföyü ile ara vermeden devam etmektedir. Merkez Zekeriyaköy, Memorial Hastanesi, Middleist, Ortadoğu Plaza, Ortadoğu İş Merkezi, Gönül Evleri, İstoç Alışveriş Merkezi gibi pek çok önemli projeyi gerçekleştirmiş olan Ortadoğu İnşaat; imalat çalışmalarına devam ettiği projelerin yanı sıra arazi geliştirme ve yakın zamanda açıklanacak olan önemli projelerinin hazırlık çalışmalarını da sürdürmektedir.
 
Sağlık hizmetleri alanında liderlik rolünü üstlenen Ortadoğu Grup; “Memorial Hastanesi” projesi ile Türkiye’de özel sektörün sağlık faaliyetlerindeki kalite çıtasını köklü olarak değiştirmiştir. Memorial Hastanesi dünyanın en önemli sağlık hizmetleri akreditasyonu olan JCI akreditasyonunu dünyada almaya hak kazanan 21. hastane, Türkiye’de ise ilk hastane olmuştur. Bugün Memorial Hastanesi; sadece Türkiye’de değil, dünyanın çeşitli bölgelerinden hastaların tedavi olmak için başvurduğu bir kurum hâline gelmiştir.
 
Yenilenebilir enerji faaliyetlerine “Çöp Gazından Enerji Üretimi Tesisleri” ile başlayan Ortadoğu Grup; bu alanda da “İstanbul Çöp Gazından Enerji Üretimi” projesi ile Avrupa’daki en büyük, dünyada ise en büyük ilk beş santralden birisini kurma başarısını göstermiştir. Dünya enerji çevrelerinde yakından tanınan bu proje; bugüne kadar 100’ün üzerinde farklı bölge ve ülkeyi temsil eden heyetler tarafından ziyaret edilerek önemli bir bilgi ve tecrübe paylaşımı katkısı da sağlamıştır. Aynı zamanda bu proje, yıllık 1 milyon ton ile dünyanın en büyük“Gönüllü Karbon Kredisi” projesi olma özelliğini de taşımaktadır.
 
Karayolu taşımacılığının da öncülerinden olan Ortadoğu Grup, bu alanda oldukça başarılı çalışmalar yürütmüştür.
 
Bugün itibarıyla Ortadoğu Grup; İnşaat ve Lojistik alanlarının yanı sıra Enerji, Sağlık, Gıda, Dış Ticaret ve Çevre Teknolojileri gibi alanlarda yenilikçi projeler üretmeye devam etmektedir.

Projeler