Fiyat aralığı: Gönderen için

Projeleri Karşılaştır

ONTAN

  • Projeler : 0
  • Danışmanlar: 0
  • GENEL BAKIŞ
  • Projeler
  • Danışman
Telefon

444 67 31

GSM

Faks

Yetkili

Pınar Turgut

E-posta

satis@ontanbayrakli.com

Adres

Mansuroğlu Mah. 286 Sk No:4

İl / İlçe

İzmir,Bayraklı

Web

www.ontan.com.tr

Sektör

İnşaat ve GYO

Kuruluş

2011

Hakkımızda

Ontan Grup 2006 yılında, inşaat fakültesindeki arkadaşlıklarını profesyonel iş hayatına taşıyan genç girişimci mühendisler tarafından kurulmuştur.

Global bir firma olma vizyonuyla çıkılan yolda, toplum için faydalı projeler geliştirmek ve gerçekleştirmek veya dahil olmak misyon edinilmiştir.

Grubun ana şirketi Ontan İnşaat, taahhüt ve proje yönetimi alanında fizibiliteden projelendirmeye, detay çözümlerden malzeme seçimine, anahtar teslimi uygulamalardan işletmeye almaya kadar her safhada çağdaş teknolojiye dayalı hizmet verebilmektedir. Sahip olduğu teknik bilgi ve donanım doğrultusunda firma tarafından geliştirilen projeler profesyonelliğin ve mühendislik mimarisinin ön plana çıktığı çalışmalar olmaktadır.

Zamanla işleyiş olarak birbirinden ayrılan inşaat taahhüt ve gayrimenkul iş geliştirme departmanları yurtiçinde ve dışında başarılı projeler gerçekleştirmeye başlamıştır.

Yapılan ortaklık ve iştiraklerle grubun yapı malzemeleri, turizm, enerji sektörlerindeki çalışma ve faaliyetleri başlamıştır. 

Projeler