Fiyat aralığı: Gönderen için

Projeleri Karşılaştır

NATA HOLDİNG

  • Projeler : 0
  • Danışmanlar: 0
  • GENEL BAKIŞ
  • Projeler
  • Danışman
FİRMA KİMLİĞİ
Telefon

0(312) 269 1232

GSM
Faks
Yetkili
E-posta

info@nataholding.com

Adres

Ayaş Yolu 21.Km Çatalca Sokak No: 238

İl / İlçe

Ankara,Sincan

Web

www.nataholding.com.tr

Sektör

İnşaat ve GYO

Kuruluş
Hakkımızda
Hayatın temelinde varız…
NATA HOLDING; proje geliştirme ve gayrimenkul yatırım, inşaat, yurtdışı müteahhitlik hizmetleri, beton boru ve prefabrike imalatlar, çimento ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren bir şirketler topluluğudur.
1995 yılı itibari ile grup şirketler halini alan NATA Holding, gerçekleştirdiği tüm projelerde toplam kalite yaklaşımını benimseyerek, iş sağlığı ve güvenliğine duyarlı, çevreye saygılı, iyileştirme ve geliştirme hizmetleriyle fark yaratan, güvenilir, rekabet üstünlüğü ile müşteri tatminini sağlayan bir şirket olmak için çalışmaktadır.
Etkin ve verimli olabilmenin tek şartının insan kaynağının doğru kullanılması olduğunu düşünen grup bünyesinde Türkiye’de 523, yurtdışında ise 4000 personel çalışmaktadır. Türkmenistan’ın 5 ayrı eyaletinde 180 karayolu köprüsünü 500 günde tamamlayarak yurt dışında da ismimizi duyurmayı başaran Nata Holding, yarım yüzyıla yaklaşan deneyimi ile farklı projelere imza atmaya devam etmektedir.
Vizyonumuz
Tecrübemiz ve başarılarımızla bizi biz yapan değerlere bağlı kalarak, yenilik ve gelişmeleri yakından takip eden, hep en iyisini yapmak için çalışan ve tecrübelerini deneyimlerine yansıtan lider bir şirket olmaktır.
Misyonumuz
Kalitemiz ve güven veren hizmet anlayışımızla ihtiyaç duyulan her projeyi en iyi çözüm önerileri ile ve müşteri memnuniyetini sağlayarak gerçekleştirmektir.

 

Projeler