Fiyat aralığı: Gönderen için

Projeleri Karşılaştır

Ege-Tek Elektronik ve Aydınlatma

  • Projeler : 0
  • Danışmanlar: 0
  • GENEL BAKIŞ
  • Projeler
  • Danışman
Telefon

+90 232 422 71 72

GSM
Faks

+90 232 422 16 81

Yetkili
E-posta

info@clicklen.com

Adres

Ege Tek Elek. İth. San. Tic. Ltd. ŞtiMeriç Mh. 5747/8 Sk. No: 1/A-B

İl / İlçe

İzmir,Bornova

Web

www.clicklen.com

Kuruluş

1986

Hakkımızda

EGE-TEK Elektronik olarak, Türkiye’ye ilk led aydınlatma sistemini getiren firma olmanın gururuyla, İzmir’de yaklaşık 30 yıldır faaliyet sürdüren bir elektronik firmasıyız.

Son dönemlerde yaptığımız Ar-Ge çalışmaları sonucu ortaya çıkardığımız ürünlerle birlikte istikrarlı adımlarla büyümeye devam ediyoruz. Kalite ve hizmet odaklı çalışmamız bize kısa zamanda çok güçlü referanslar kazandırdı. Referanslarımızdan bazıları: Aygıt İnşaat,  Bellona, Folkart, Yaşar Üniversitesi, Boytaş, Ellamp Türkiye/İtalya, Katal İnşaat.

Uzman kadromuz ve son teknoloji ekipmanlarla:

Fit-LED Panel, İç ve Dış Cephe Aydınlatma ve Clicklen Teknolojisi gibi ürünlerin üretimini ve ihracatını yapmaktayız.

Fit-LED ve Led Aydınlatma Sistemleri:

Ebat ve rengini tamamen sizin hayal gücünüze bıraktığımız Fit-LED paneli ister duvarda ister asma tavanda kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra reklam amaçlı düşünebileceğiniz bu ürünü şirketinizin logosunu taşıyan bir Fit-LED panele de dönüştürmek mümkün. Fit-LED panele ilave olarak siz değerli müşterilerimize mobilya aydınlatmaları, iç mekân spot aydınlatması ve linear aydınlatma çeşitleri de sunmaktayız.

Touch Teknolojisi:

Artık akıllı evlerin vazgeçilmezlerinden biri haline gelen bu teknolojinin ülkemizdeki patenti bizde olup bu teknolojiyi istenilen elektronik eşyaya istenilen şekilde uygulayabilir ve onları uzaktan kumandalı hale getirebiliriz. Bu elektronik eşyalardan bazıları : Garaj kapısı, bahçe kapısı, iç- dış aydınlatma, televizyon, klima, müzik seti, DVD, ısıtıcılar, mutfak aletleri, perdeler, panjur vb.

Clicklen markasını oluşturup bu ürünlerle sizlere kaliteyi ulaştırmaya çalışan firmamız, büyümeyi ve sizlere satış öncesi ve sonrasında daha çok hizmet etmeyi ilke edinmiştir.

Projeler