Fiyat aralığı: Gönderen için

Projeleri Karşılaştır

DKY İNŞAAT

  • Projeler : 0
  • Danışmanlar: 0
  • GENEL BAKIŞ
  • Projeler
  • Danışman
Telefon

0 216 517 9 517

GSM
Faks
Yetkili
E-posta
Adres

Dumankaya Vizyon Esentepe Mahallesi. E-5 Yanyol Milangaz Caddesi No:77

İl / İlçe

İstanbul,Kartal

Web

http://www.dkyinsaat.com/

Kuruluş

1961

Hakkımızda

Hakkımızda
İbrahim Dumankaya, 1961 yılında inşaat sektöründe kamu binaları inşası ile faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra konut inşasına yönelmiş, 2000’li yıllardan itibaren hem kent içi hem kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde büyük ölçekli yaşam ve iş merkezleri gerçekleştirmiştir. Bugüne kadar başta Gizli Bahçe Konakları, Manzara Konakları, Akdeniz Evleri, Adres, Dizayn, Trend, Trend Ekstra, Konsept İstanbul ve Minimal, Kartal’ın sembol projesi Vizyon, Göztepe’de kentin ilk üçüz kuleleri İkon, Ataşehir’de Flex, Bahçeşehir’de Modern ile 15.000’in üzerinde konut ve işyeri tamamlayarak sahiplerine teslim etmiştir. 2013 yılında yeniden yapılanmaya giderek “DKY İnşaat”, “DKY Otomotiv”, “DKY Sigorta” ve “Dumankaya Yapı Malzemeleri” markaları, İbrahim Dumankaya Holding çatısı altında birleşerek daha güçlü bir şekilde yoluna devam etmektedir.
 
Vizyon
Faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde ilk akla gelen ve ilk tercih edilen kurum olmak.
 
Misyon
İnsanların kendilerini mutlu ve güvende hissettikleri anılara tanıklık etmek.
 
ÜZERİNDE YÜKSELDİĞİMİZ DEĞERLER
 
Dinamik bir anlayışla çalışmak.
İnşaat sektörü içinde bulunduğu konjonktürel yapı itibariyle son derece hareketlidir. Böylesine hareketli bir sektörde lider olmak, çok daha dinamik bir yapılanmayı, şirketin temel değerleri arasında görmeyi gerektirir. DKY İnşaat, sahip olduğu bu yapılanma sayesinde sadece inşaat teknolojisindeki hızlı değişimlere, sektörel hareketliliğe ve mevzuat değişikliklerine hızla uyum sağlamakla kalmıyor, dinamizmini ürettiği projelerine de yansıtıyor. Modern projesi bugün hem mimari özellikleri hem de estetiğiyle dinamik projeler anlayışının İstanbul’daki en önemli simgelerinden biri. Modern’in yanı sıra tüm diğer DKY İnşaat projeleri de içinde yaşadığımız çağın gerekliliklerini harcında barındırıyor.
 
Kaliteli yapılar, kaliteli yaşamlar sunmak.
Modern kent yaşamıyla beraber insanların öncelikleri de değişiyor. İnsanlar, artık yaşadıkları evlerin kendi yaşamlarına değer katan öncelikli unsur olduğunu biliyor. Bu nedenle DKY İnşaat kaliteyi, hem inşaat kalitesi hem de insanların yaşamını güzelleştiren bir katma değer olarak görüyor. DKY İnşaat’ın projeleriyle kaliteli yaşama alışkanlığı evden başlıyor. Trend, Konsept İstanbul ve Gizli Bahçe Konakları… Her projesindeki kalite anlayışıyla, insanı ve doğayı merkez alan mimari kimliğiyle, DKY İnşaat ve İbrahim Dumankaya Holding’in 54 yıllık deneyimiyle kentin yaşam kalitesini artırıyor.
 
Yenilikçi yaşam alanları tasarlamak.
DKY İnşaat, İbrahim Dumankaya Holding’in her zaman, çağın ötesinde olmayı hedefleyen kültüründen geliyor. Bu nedenle yenilikçilik, DKY İnşaat’ın vazgeçilmezleri arasında bulunuyor. Mesela İkon, Türkiye’nin ilk üçüz kuleleri olma özelliğiyle bir simge olarak İstanbul semalarında yükseliyor. DKY İnşaat, bugün de her projesini yenilikçilik kavramı üzerine inşa ediyor.

Projeler