Fiyat aralığı: Gönderen için

Projeleri Karşılaştır

Dap Yapı

  • Projeler : 0
  • Danışmanlar: 0
  • GENEL BAKIŞ
  • Projeler
  • Danışman

Dap Yapı Hakkında

Dap Yapı Tarihçesi 

1999 yılında ilk markalı konut projesi olan Şelale Evleri ile sektörde adını duyuran Dap Yapı, modern ve sıra dışı çizgilere sahip projeleri ile bulunduğu bölgeye değer katmaktadır.

Projelerini her zaman bir konsept yaratarak hayata geçiren Dap Yapı sağlamlık, özgünlük ve estetik duyguların birleşimi ile kalıcı yaşam alanları geliştirmek ilkesi doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir.

Yenilikçi anlayışı ile farklı mimari teknikleri de denemekten çekinmeyen Dap Yapı’nın özellikle İstanbul Sancaktepe’de gerçekleştirdiği, Japonların Osaka Sistem diye adlandırdığı mimari tekniği ile inşa edilmiş Centro Futura projesi en dikkat çekici projelerinden biri olmuştur. Bitişik nizam sistem olarak da adlandırılan teknik ile hayata geçirilen proje, renkli ve sempatik mimarisi ile dikkat çekmektedir.

Türkiye’nin öncü şirketlerinden olmayı kendine hedef seçen ve bu yolda emin adımlarla yürüyen Dap Yapı tamamladığı, devam eden projeleri ve yenilikçi anlayışı ile bu hedefini kısa zamanda gerçekleştireceğe benzemektedir.

*Dap Yapı Ofis Projeleri
Vazo Kule, Dap Bumerang Ofis, Dap İ Ofis, A Ofis, Z Ofis Dap Yapı, S Ofis, Y Ofis, Dap Vadisi, Taksim Petek Residence

*Dap Yapı Residence Projeleri
Vazo Kule, Dap Dalga Kule, İst Marina, Dragos Royal Towers, Dap Burgu Kule, Dap Tango Kule, Şelale Premium Residence, Dap Royal Center, Taksim Petek Residence, Teras Kule

*Dap Yapı Konut Projeleri
Centro Futura, Şelale Space Center,

Tel: 444 9 327
Fax: 0216 500 49 98
Email: info@dapyapi.com.tr
Adres: Altayçeşme Mahallesi, Samanyolu Sokak, No:16 B Blok İstanbul / Maltepe

Projeler