Fiyat aralığı: Gönderen için

Projeleri Karşılaştır

CİHAN İNŞAAT

  • Projeler : 0
  • Danışmanlar: 0
  • GENEL BAKIŞ
  • Projeler
  • Danışman
Telefon

0 216 499 18 01

GSM
Faks
Yetkili
E-posta
Adres

Tatlısu Mah. Tezcan Cad. Pakdil Sk. No:21 Kat:4-7

İl / İlçe

İstanbul,Ümraniye

Web

http://www.cihaninsaat.com/

Kuruluş

1999

Hakkımızda

Yaklaşık 15 yıldır taahhüt ve konut projelerinde kurumsal firmalara hizmet veren Cihan İnşaat, tamamını bünyesinde istihdam ettiği geniş ve uzman kadrosu ile kalite ve iş güvenliği konularında öncü, müşteri memnuniyeti ile örnek bir kurum olarak, değişime hızlı uyum sağlayıp başarılarını uzun vadeye taşımak hedefindedir. Cihan İnşaat, şartlar ne olursa olsun, kaliteli ürün ve istikrarlı hizmet politikasıyla güven adresi olmaya devam etmektedir. Cihan İnşaat konut projelerini tasarlarken; yenilikçi mimari malzemeleri takip ederek ve tüm detaylarıyla projelerinde kullanarak, daima genç kalan tasarımlar üretmektedir. Cihan İnşaat; tasarlayan, paylaşan, tartışan ve üreten, donanımlı kadrosuyla hayatınızda fark oluşturur.
 
KALİTE YÖNETİMİ
Cihan İnşaat ISO 9001:2008'in gerekliliklerine uymak için denetlenen, onaylı bir Kalite Yönetim Sistemi uygulamaktadır. Ortaklar ve personel, müşterilere verilen hizmet kalitesini maksimize etmek üzere Kalite Yönetim Sistemine bağlıdır..
 
ÇEVRESEL BİLİNÇ
Kendimizi tüm uygulamalarımızda ve operasyonlarımızda en yüksek çevre standartlarını yakalamaya adadık. Çevresel önemi, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve çıkarlarını karşılama konusunda taahhüt veriyoruz.
 
SAĞLIK VE GÜVENLİK
Cihan İnşaatın bütün çalışanları ve uygulamadan etkilenebilecek diğer kişiler için güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortaı sağlamak her zaman önelikli politika olmuştur.
 
ORTAKLIK KURMA
Projelerimizdeki ortaklık ve işbirlikçi çalışma değerlerini aktif olarak benimsiyor ve bu aydın yaklaşımı başarılı proje teslimlerine taşıyan aynı fikirdeki inşaat profesyonelleri ile çalışmayı bir görev biliyoruz.

Projeler