Fiyat aralığı: Gönderen için

Projeleri Karşılaştır

CDS YAPI

  • Projeler : 0
  • Danışmanlar: 0
  • GENEL BAKIŞ
  • Projeler
  • Danışman
Telefon

0 232 446 73 99

GSM

Faks

0 232 446 73 68

Yetkili

Serdar DAĞISTAN

E-posta

info@cdsyapi.com

Adres

1370 Sokak No:42/505

İl / İlçe

İzmir,Konak

Web

Sektör

İnşaat ve GYO

Kuruluş

Hakkımızda

Kullanıcıya duyarlı yaşam, eğlence ve çalışma alanları yaratan İzmir merkezli bir gayrimenkul geliştirme firmasıdır. 40 yılı aşkın geçmişi ile İzmir'in en köklü inşaat firmalarından Deren A.Ş. hissedarlarindan Ceyda – Serdar Dağıstan CDS Yapı'nın kurucu ortaklarıdır. Kurucularının Avrupa ve Amerika’da edindikleri toplam 20 yıllık iş deneyimleri ve dürüstlük, disiplin, çalişkanlık ilkelerine dayanan iş anlayişları ile müşterilerinin gayrimenkullerini en verimli şekilde değerlendirmelerini sağlar.
 
Palmiye Park, CDS Yapı'nın konut projeleri markasıdır.
 
Serdar DAĞISTAN
( İnşaat Mühendisi )
Projelerimizin geliştirilmesinden sorumlu olan Serdar Dağıstan, 1973 yılında İzmir'de doğdu. Orta ve lise öğrenimini Bornova Anadolu Lisesi'nde tamamlayan Dağıstan, 1996 yılında Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. Eğitimine Evanston, Amerika'da Northwestern Üniversitesi'nde yaptığı proje yönetimi yüksek lisansı ve aynı üniversitenin Kellogg İşletme Fakültesi'nde yaptığı işletme yüksek lisansı ile devam etti. Mezuniyetini takiben çalışma hayatına Northfield, Illinois merkezli Valenti Builders'da başlayan Dağıstan, şirket bünyesinde proje yöneticisi olarak birçok başarılı inşaat projesine imza attı.
 
Ceyda DAĞISTAN
( Mimar )
Palmiye Park projelerinin mimari tasarımı Ceyda Dağıstan'a ait. 1974 yılında İzmir'de doğan Dağıstan, 1991 yılında İzmir Amerikan Lisesi'nden; 1996 yılında İTÜ Mimarlık Fakültesi'nden mezun oldu. Eğitimine Viyana, Avusturya'da Webster Üniversitesi'nde yaptığı işletme yüksek lisansı ile devam etti. Mezuniyet sonrasında Viyana'da kurucu ortaklarından olduğu The Covington Group bünyesinde Orta ve Doğu Avrupa'da çeşitli gayrimenkul yatırım projeleri geliştirdi. Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı'nda finans bölümünün temel taşlarından biri olarak teşkilatın varlığı bulunan 21 ülkede ERP sistemlerinin geliştirilmesi ve uygulanmasında aktif rol aldı.

Projeler