Fiyat aralığı: Gönderen için

Projeleri Karşılaştır

CANAN YAPI

  • Projeler : 0
  • Danışmanlar: 0
  • GENEL BAKIŞ
  • Projeler
  • Danışman
Telefon

0 216 499 93 27

GSM
Faks
Yetkili
E-posta
Adres

Hendem Caddesi No:54 Şerifali

İl / İlçe

İstanbul,Ümraniye

Web

http://www.cananyapi.com/

Kuruluş

2005

Hakkımızda

Türkiye'de inşaat sektörü ülkemizde lokomotif olarak büyüyor ve bağlantılı olarak yüzden fazla iş kolunu da doğrudan etkiliyor. İnşaat firmalarının rekabeti, mimari tasarım ve yapı kalitesini hızla yükseltiyor.
 
Canan Yapı Üretimi A.Ş. 2005 yılında inşaat mühendisi Necati Akyazıcı tarafından kuruldu. Akyazıcı’ nın 30 yıl önce kurduğu Canan Kozmetik şirketi 2004 – 2008 yılları arası dört yıl “Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” sırlamasında yer aldı. 2008 yılı Ocak ayında dünya devi Loreal firmasına hisselerini devreden Necati Akyazıcı, Canan Yapı ile birlikte baba mesleği inşaat sektörüne odaklandı.
 
Gayrimenkul yatırımları, kişi ve kurumlar için zor karar verilen en pahalı yatırımlardır. Hayatının en büyük ve en değerli yatırımına para yatıran kişi, karşılığında alacağı ürün ve hizmet kalitesinde seçici ve araştırmacı olmakta son derece haklıdır. Canan Yapı' nın misyonu, gayrimenkul yatırımı yapan müşterisine parasının tam karşılığı olan mimarı tasarımı ve kaliteyi, kusursuz mükemmel yapıları, zamanında sunmak olacaktır. Canan Yapı, çalışanlarından müşterilerine, malzeme ve hizmet satın aldığı tedarikçilerden tüm topluma ulaşan geniş bir çerçevede, saygılı ve dürüst olmayı, vaatlerinin arkasında durmayı ve bu değerleriyle çok yakın bir gelecekte Türkiye'nin ve yakın bölgemizin önde gelen yapı üreticileri arasında olayı hedefleyen bir vizyona sahiptir.
 
Canan Yapı,bu misyon ve vizyon doğrultusunda, ilk önemli projesi olan Türkiye’ nin gelmiş geçmiş en ayrıcalıklı projesi kabul edilen Canan Residence’ ın ardından yolculuğuna yeni Projeleri Canan Business ve Canan Suadiye ile devam etmekte ve geleceğe emin adımlarla yürümektedir.

Projeler