Fiyat aralığı: Gönderen için

Projeleri Karşılaştır

BİLAY İNŞAAT

  • Projeler : 0
  • Danışmanlar: 0
  • GENEL BAKIŞ
  • Projeler
  • Danışman
Telefon

0 (232)469 7419

GSM

0(533) 516 1142

Faks

4697419

Yetkili

HASAN GÖKMEN

E-posta

info@bilayinsaat.com

Adres

Adnan kahveci cad. No.95/A Şirinyer

İl / İlçe

İzmir,Buca

Web

www.bilayinsaat.com

Sektör

İnşaat ve GYO

Kuruluş

2000

Hakkımızda

Vizyon

Bugüne kadar getirdiğimiz ahlaklı ve profesyonel iş anlayışını, müşteri memnuniyetini ve ticari itibarımızı, gelecek nesillere büyüterek ve geliştirerek aktarmak, her zaman daha fazla istihdam yaratarak, büyük projelere imza atarak Türk mühendisliğine ve yaşam kalitesine saygı duyarak müşterilerimize ve çalışanlarımıza yarar sağlamak ve artı değer katmaktır.

 

Misyon

BİLAY İnşaat bugüne kadar yaptığı çalışmalarda her zaman kaliteli inşaat üretmeyi, işi zamanında teslim etmeyi, uygun fiyatı hedeflemiş; mühendislik bilgisini öne çıkararak hizmet vermiştir. Müşterisine, malzeme temincilerine, çalışanlarına, taşeronlarına ve iş ilişkisi içersinde olduğu her kişi ve kuruma karşı açık, net ve güvenilir olmuştur ve öyle olmaya da devam edecektir.

Ne istediğini bilen ve güvenilir müşterilere bundan sonra da aynı hizmeti vereceğiz.

Şirketimiz, yetenekli profesyonel kişiler ve ikinci kuşak aile fertleriyle daha da kurumsallaşarak yoluna devam edecek, uluslararası kalite belgelerine ulaşacak, ekipman parkını, banka kredi olanaklarını ve özkaynaklarını artırarak daha da büyük projelere imza atacaktır.

Projeler