Fiyat aralığı: Gönderen için

Projeleri Karşılaştır

BARAY İNŞAAT

  • Projeler : 0
  • Danışmanlar: 0
  • GENEL BAKIŞ
  • Projeler
  • Danışman
Telefon

0 212 282 76 76

GSM
Faks
Yetkili
E-posta
Adres

Ortabayır Mah. Dereboyu Cad. No: 12/A Levent

İl / İlçe

İstanbul,Beşiktaş

Web

http://barayinsaat.com.tr/

Kuruluş

1960

Hakkımızda

Hakkımızda

İnşaat sektöründe bir aile şirketi olarak  başladığımız 1960 yılından günümüze kadar olan tecrübemiz ile 2012 yılında Baray İnşaat A.Ş. kurulmuştur.
 
İlk temelimizi attığımız o gün  betonlara hayat verecek olanın harcımıza katacağımız DEĞER olduğunu biliyorduk. Bu düşüncede yapmış olduğumuz tüm projelerimizde yüksek kazançlı, güvenle yaşanacak geleceğin eserlerini ortaya çıkarmak için çalıştık.
 
Ve Bugün projelerimizdeki yüksek yatırım karlılığının, geleceğin mimarisini günümüze uyarlayarak yaşanası mekanlar üretmenin haklı gururunu yaşıyoruz.
 
Baray inşaat olarak Ofis Projelerinde iş dünyasının çalışma masasına ışık olduğumuz gibi, Konut projelerimiz ile ailenizle keyifli zamanlar geçireceğiniz yaşam alanlarının mimarı olduk.
 
Kentsel dönüşüm projelerini hayata geçirmek suretiyle Güvenli yapılar ve kazançlı yatırım fırsatları üreterek gerek yeni konut sahiplerine gerekse yatırımcıya imkan sağlamaktır.
 
Bugünden sonrada Tecrübemizi genç ve dinamik kadromuz ile birleştirerek yeni projeler, yeni değerler üretmeye devam edeceğiz.
 
Misyonumuz
İstikrarlı kalite anlayışı ile Son teknoloji olanaklarını kullanmak suretiyle daima yüksek kaliteli binalar inşaa etmek ve standartları uluslararası kabul görmüş normlara ulaşmış, Tecrübemiz ile Güveni, yüksek yatırım karlılığı ile geleceği, sosyal alanlarımız ile hayatı yakalayacağınız insana doğaya ve çevreye saygılı yaşam alanları inşaa etmek.
 
Vizyonumuz
Doğruluk ve güveni en önemli değerler olarak koruyan şirketimiz kuruluşundan bu yana insana çevreye ve topluma saygı duyan Sürdürülebilir proje ve yatırımlar inşaa ederek ülkemizde ve uluslararası sektörde güvenilir, yeniliklerde öncü , başarılı projeleri ile örnek bir firma olmak.

Projeler