Fiyat aralığı: Gönderen için

Projeleri Karşılaştır

AKYÜREK ELMAS MİMARLIK

  • Projeler : 0
  • Danışmanlar: 0
  • GENEL BAKIŞ
  • Projeler
  • Danışman
Telefon

0 212 282 57 97

GSM
Faks

0212 282 57 98

Yetkili
E-posta

cagla@akyurekelmas.com

Adres

Nispetiye Mah. Aytar Cad. Aydın Sk. Aydın İş Merkezi 2/4

İl / İlçe

İstanbul,Beşiktaş

Anasayfa

Kuruluş

1998

Hakkımızda
Çağla Akyürek Elmas & Can Elmas, mimar olan babaları ile çalıştıktan sonra, ABD’de yüksek lisanslarını tamamlayarak 1998 yılında Akyürek Elmas Mimarlık’ın İstanbul Levent’teki ofisini kurdular.
Bugüne dek endüstriyel, eğitim, kültür, ofis, konut, turizm, sağlık, şehircilik/kenstel tasarım, iç mimarlık konularında birçok projeye imza atan Akyürek Elmas Mimarlık katılmış olduğu proje yarışmalarında ödül ve dereceler almıştır.
Tasarım, iç mimarlık ve şantiye kontrolü konularında hizmetler vermekte olan Akyürek Elmas Mimarlık, konularında oldukça deneyimli mühendislik ve danışmanlık firmaları ile koordineli olarak çalışarak her projeye (statik, mekanik, elektrik, peyzaj, aydınlatma) uygun ekiplerin seçiminde titizlik göstermektedir.
Müşteri ile birlikte çalışarak, tasarımın müşteri ve kullanıcı ihtiyaçlarına, fonksiyon ve ekonomik şartlara uyum sağlayacak şekilde, hızlı, çağdaş ve estetik anlayışla geliştirilmesi ve çözümler üretilmesi firmanın öncelikleri arasındadır.
Yapılan projelerin zamanında ve en iyi şekilde tamamlanması; yapım ve kullanım aşamasında takip edilerek son ürünün kalitesinin en yüksek düzeyde tutulması yine Akyürek Elmas’ın hedeflerindendir.
Mimarlık mesleğini ve kültürünü en yüksek düzeyde uygulamak için teknoloji kullanımı, tamamen bilgisayar destekli tasarım, İnternet üzerinde proje koordinasyonu, dijital foto ve film destekli proje izleme ve arşivleme sistemleri kullanılmaktadır
Akyürek Elmas Mimarlık İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca dillerinde hizmet verebilmektedir ve yurtdışından çok farklı literatürü takip etmektedir ve birçok mimari yayında projeleri ve makaleleri yayımlanmış, sempozyumlarda bildirileri sunulmuştur.
Güncel ve önemli mimari yayınların düzenli olarak takip edilmesi ve kütüphanenin güncel tutulması, yurtiçi ve yurtdışı fuar – inceleme gezileriyle mimari görgü ve bilginin sürekli arttırılması Akyürek Elmas Mimarlık’ın önem verdiği konular arasındadır.

Projeler