Projeleri Karşılaştır

İstanbul’da Yapılan Yeni Konut Projeleri

İstanbul’da Yapılan Yeni Konut Projeleri

Ülkemizin En büyük Metropolu Olan İstanbulda Her Yıl binlerce Konut Projesi Yapılmaktadır.

Bu yazımızda İstanbulda yapımı devam eden en gözde projeleri listeledik bu listede projeler insaatbul.com üzerinde yayınlanan projeler içerisinden seçilmektedir

İşte İstanbulda Yapımı Devam Eden Veya Hazır olan Konut Projeleri

Flores Topkapı

flores Topkapı projesi
Mist İnşaat ve Saraylı Grup tarafından hayata geçirilen Flores Topkapı projesi 5 bin metrekarelik alana kuruluyor. “L” şeklinde tasarlanan blokta 156 daire ve 11 ticari ünite bulunuyor. Flores Topkapı’da 59 metrekarelik 1+1 daireler, 70 ila 102 metrekarelik 2+1 daireler, 148 metrekarelik 3+1 daireler yer alıyor.
Flores Topkapı
Adapark 1000A
adapark 1000 A
Çakmakçı Gümilcine İnşaat tarafından Maltepe/Esenkent te inşa edilmekte olan Adapark 1000A projesi; 2.019 m2 arsa alanı üzerinde, tek blokta 60 adet daireden oluşmaktadır. Proje de 2+1,3+1, 4+2 ünite tipleri mecuttur.
Adapark 1000A

Akdamar Sky Suite
akdamar Suite
Başarır İnşaatın Kartal/Yakacık’ta inşa etmekte olduğu Helenium Sky Suite projesi 5.200 m2 arsa alanı üzerinde, tek blok ve 210 adet daireden meydana gelmektedir.

Yüzde 75’i yeşil alanlara ayrılan Helenium Sky Suite projesi , metro ve E-5’e 5 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 10 dakika mesafede yer alıyor. Aydos Ormanı’na komşu konumda olan Helenium Sky Suite projesinde dairelerin tamamı deniz ve Adalar manzarasına sahip.
Akdamar Sky Suite
Zehra Konakları
Zehra Konakları İstanbul
Sekiz bin metrekare üzerine kurulu Zehra Konakları dört bloktan oluşuyor. Bu dört blokta toplam seksen iki daire ve günlük ihtiyaçlarınız için alışveriş alanları bulunuyor ama yine de size konağınızdan çıkmadan her şeyi burada yapın demiyoruz. Elbette çıkacaksınız çünkü şehirlerin en güzelinin tam ortasında, her şeye yakın ve her şeyden uzaksınız
Zehra Konakları

Piyalepaşa İstanbul
Piyalepaşa İstanbul
Bir hayalin peşinde gece gündüz süren yoğun çalışmalar sonucu, Türkiye’nin özel sektör tarafından gerçekleştirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi “Piyalepaşa İstanbul”u hayata geçirerek bir hayali gerçeğe dönüştürmenin mutluluğunu yaşıyoruz.
Beyoğlu’nda 82 dönüm arazi üzerine kurulan Piyalepaşa İstanbul; konut, rezidans, ofis, otel ve caddeye geniş cepheli Alışveriş Sokağı’yla Piyalepaşa semtinin eski güzel günlerini tekrar canlandırıyor. Bakkalı, simitçisi ve manavıyla İstanbulluların özlemini duyduğu semt hayatını sunan tek özgün proje olarak dikkat çekiyor.

Piyalepaşa İstanbul projesi

Bu Yazımızda İstanbulda yapımı devam eden Konut Projelerinden Bazılarını Yazdık Bu Listede Kendi projeniz veya beğendiğiniz konut projeleri var ise Bize bildirebilirsiniz

 

img

Gökhan Ergün

İlgili Mesajlar

Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi Faiz İndirimi Haberi Geldi

Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı Düştü, İndirim Haberi Geldi Konut kredisi...

okumaya devam et
Yazar: Gökhan Ergün

Toki 50 Bin Konut Projesi

TOKİ 50 bin konut başvurusu için detaylar belli oldu. TOKİ 50 bin konut başvurusu nasıl...

okumaya devam et
Yazar: Gökhan Ergün

En Karlı Yatırım Gayrimenkul

Tarih boyunca gayrimenkul sahibi olmak, hep avantajlı bir yatırım sahibi olmakla eşdeğer...

okumaya devam et
Yazar: Gökhan Ergün

Tartışmaya Katıl